Selekce RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Vypravěč
Vypravěč
Admin
Posts : 52
Join date : 20. 10. 18
https://czechselectionrpg.forumczech.com

Taneční studio Empty Taneční studio

Mon Oct 22, 2018 4:37 pm
Taneční studio Stamford-Connecticut-Dance-Studio-Main-
Princ Thomas
Princ Thomas
Posts : 18
Join date : 22. 10. 18
Location : Angeles

Taneční studio Empty Re: Taneční studio

Mon Oct 22, 2018 6:05 pm
//Raz, dva, tři....// Se soustředěným pohledem sledoval špičky svých nohou v lesklých lakýrkách. Ne. Už zase špatně. Zamručel nespokojeně a znovu ruce volně pohodil k tělu. //Kdyby tu byl ten lektor tance, nejspíše by mě tou svojí holí sbil do kuličky..// Ušklíbl se a pobaveně si odfrkl načež si spravil lem bílého trika, jenž na sobě měl. Naštěstí pro tentokrát nemusel cvičit v obleku a tak jenom v černých džínech, obyčejném triku a docela nepohodlných lakýrkách stál uprostřed studia. Co by si o tobě dívky v Selekci pomyslely kdyby jsi neuměl tančit synu.. Napodobil hluboký hlas svého otce a podíval se na svůj zjev do obrovských zrcadel, které se zde nacházely. Byla sice pravda, že do Selekce se musel všechny tance naučit nazpaměť jako když bičem mrská, nejspíše proto se do studia vydal i ve své "dovolené" kdy si chtěl na chvíli odpočinout od tlaku, který na něj v paláci vyvíjeli, ale z těch všech ploužáků, waltzů a bůh ví čeho ještě mu přecházela hlava. //Potřebovalo by to partnerku.// Posadil se na zem, opřel se o jednu se zdí, zaklonil svou hlavu dozadu a zavřel své oči, přičemž si povzdechl.
Mellisa Dilaurentis
Mellisa Dilaurentis
Posts : 6
Join date : 22. 10. 18

Taneční studio Empty Re: Taneční studio

Mon Oct 22, 2018 6:14 pm
//Není na škodu se vrátit na staré známé místo, pamatuju si, jak jsem tady trénovala jako mladší s holkama.// *Přijela do Angeles dřív s tím, že se ubytuje v nějakém tom hotelu a počká, než začne selekce. Nemůže se dočkat a dokonce rozdává úsměvy více než dřív. Tmavě hnědé vlasy má stažené do pečlivě uhlazeného  drdolu. Přes rameno nese sportovní tašku, ve které má věci na převlečení a taky telefon, kde má písničky. Na sobě má černé legíny, bílé tričko s popisem ,,I believe'' a obuté má tenisky. Jakmile vejde dovnitř, tak se podívá kolem sebe.* //Doufám, že tam nebude moc lidí.// *Nakonec vejde do tanečního studia a párkrát zamrká.* //No, tahle společnost by mi nevadila.// Zacukají jí koutky. Hezký večer, Vaše Výsosti. Odmlčí se a ukloní se, aby se neřeklo, že druzí jsou špatně vychovaní. Nakonec se opřeo futro. Nevadí vám, kdybych si tu taky zkusila pár tanečních kreací, když tak klidně odejdu, pokud to bude vadit. Nakloní hlavu na bok. //Jo, tyhle tance mi dávají tay zabrat.//


Naposledy upravil Mellisa Dilaurentis dne Mon Oct 22, 2018 6:26 pm, celkově upraveno 1 krát
Princ Thomas
Princ Thomas
Posts : 18
Join date : 22. 10. 18
Location : Angeles

Taneční studio Empty Re: Taneční studio

Mon Oct 22, 2018 6:23 pm
Thomas byl v jakém si mikrospánku, dalo by se říct, a proto zaregistroval přítomnost někoho jiného až poté, co uslyšel dívčí hlas. Otevřel oči a podíval se na dívku, která se ve studiu objevila. Madelaine? Ne, Victorie... MELLISA! Bingo. Nemohl říct, že by všechny ty dívky, jejichž složky měl na stole, by již teď perfektně znal a tak trochu ve jménech ještě pokulhával. Hezký večer, Melliso. Lady Melliso. Opravil se okamžitě a pomalu se postavil. Včera Elisabeth, dneska Mellisa. Začíná to rychle. I když byl překvapen, že již dvě dívky potkal, před samotným začátkem Selekce, nemohl říct, že by mu to nijak extra vadilo. V pořádku. Nevadí, pokud se budu dívat? Nadzvedl tázavě obočí a přešel k Mellise blíže. Už si vzpomněl na to, proč ho něčím okouzlila. Měla nádherné oči. Mohl by se do nich dívat donekonečna. Pokud mě naučíte tancovat, budu ještě radši za Vaší přítomnost. Cukl pobaveně koutky a prohrábl si své blonďaté vlasy, aby mu nepadaly neposedné pramínky do tváře. //Prosím, řekni že mě je naučíš!// Koukl na ní prosebným pohledem.
Mellisa Dilaurentis
Mellisa Dilaurentis
Posts : 6
Join date : 22. 10. 18

Taneční studio Empty Re: Taneční studio

Mon Oct 22, 2018 6:39 pm
//Lady Melliso.// Tychle slova jí chvilku znějí  v hlavě, nebyla zvyklá na takovéhle oslovení, ale zvykle si rychle. Podívá se kolem sebe, naposledy tu byla, když začínala. vzala jí sem její mamka společně s jejími kamarádkami.  Vůbec to nebude vadit, potřebuju to jenom doladit, nic víc. Zavrtí lehce hlavou a pousměje se. Inu, ráda Vás to naučím, není to nic těžkého. Věřte mi. I když... To mi trenérka říkala taky, ale začátky jsou vždycky těžké Poví upřímně. Uchechtne se a zhoupne se na kolenou. A co byste přesně chtěl naučit? Opět nakloní hlavičku mírně na bok a přeměří si ho pohledem. //Učit prince tančit? To bude paráda.//
Princ Thomas
Princ Thomas
Posts : 18
Join date : 22. 10. 18
Location : Angeles

Taneční studio Empty Re: Taneční studio

Mon Oct 22, 2018 6:49 pm
Skvělé! Usměje se zeširoka, když odsouhlasí jeho taneční doučování. No... Waltz. Ten mi nejde do hlavy.. Uchechtne se a na chvíli si založí ruce na hrudi a koukne se na ní. Součástí Selekce bude i ples a novináři by se na mě slétli jako supi, kdybych ho neuměl. Takže budu Vám budu oddán když mě ho naučíte. Cukne koutky do přátelského úsměvu a prohlédne si jí od hlavy až k patě. //Zatím se zdá jako milá dívka. Zřejmě mé obavy byly mylné..// Musím Vás, ale upozornit. Jsem mizerný. Dodal pobaveně a otočil se na taneční plochu. Můžeme? Optal se jí. Doufal, že toto mu pomůže. Přeci jen Mellisa byla tanečnice podle toho, co si o ní přečetl a pamatoval. Celkově si do Selekce vybral různorodé dívky, ať už se povolání nebo zájmů týkalo. Jedno, ale bylo stejné. Ve většině případů to byly tmavovlásky. Měl pro ně slabost.
Mellisa Dilaurentis
Mellisa Dilaurentis
Posts : 6
Join date : 22. 10. 18

Taneční studio Empty Re: Taneční studio

Mon Oct 22, 2018 7:03 pm
Tyhle tance byly pro ní trošku vzdálenější, jeliož tančí něco jiného. Každopádně je zvládá s přehledem, takže jí to nedělá problém. Vyslechne si ho a pak jen lehce pokýve hlavou a skousne spodní ret. Mizerný? To říkají všichni, ale já jsem byla taky mizerná, doufám, že nemáme doma nějaké videa z mých začátku. Uchechtne se. Určitě to s Vámi nebude tak mizerné, jak si myslíte. Naprosto vás chápu. Novináři a supi, není to to stejné? Zavtipkuje si. Můžeme. Odsouhlasí a postaví se vedle něj. Takže. Vy vycházíte pravou nohou vpřed a potom jdete do strany. Potom levou nohou dozadu a opět do strany, což bude takový čtvereček. Nějak takhle. Předvede to, není k němu otočená zády, aby vlastně viděl, jak. Každopádně se to tančí do čtverečku, potom se přidávají otáčky, různé variace a tak. Což jsem už asi říkala. Nechám to na Vás, jak to budete přesně chtít zkusit.
Princ Thomas
Princ Thomas
Posts : 18
Join date : 22. 10. 18
Location : Angeles

Taneční studio Empty Re: Taneční studio

Mon Oct 22, 2018 7:13 pm
Opravdu. Když v paláci uslyšíte mužský křik s francouzským přízvukem, bude to můj lektor tance, který se mnou bude ztrácet nervy. Pronese a pobaveně cukne koutky. Jeho lektor byl z Francie, bylo mu už nejméně sto-padesát, teda podle Thomase. Nemohl zapírat, že ho nenáviděl, ale bohužel jeho otec ho považoval za toho nejlepšího lektora, kterého mohl do paláce přivést. Někdy mám pocit, že ano. Vy jste se s nimi také musela potýkat. Vašeho otce znají všichni, kteří ví co je to hokej.. Pohlédl ještě na ní. Přinejmenším jeho otec ho znal. A taky to byl trochu důvod proč už teď měl král Mellisu mezi favoritkami. Poté se za ní rozejde doprostřed místnosti a soustředěně jí poslouchá, když začne vysvětlovat kroky waltzu. Chvíli poté ještě mlčí a až po chvíli souhlasně přikývne, když si v hlavě všechno urovná. Dobře. Pokusím se. Vydechne a napodobí její kroky, přičemž, v celku obstojně. V tom případě. Mohu Vás vyzvat k tanci sličná lady? Mrkl na ní a předvedl typický úklon, který v hodině etikety viděl už několikrát. Lehce přitom vzal její dlaň do té své a podíval se jí do očí.
Mellisa Dilaurentis
Mellisa Dilaurentis
Posts : 6
Join date : 22. 10. 18

Taneční studio Empty Re: Taneční studio

Mon Oct 22, 2018 7:24 pm
Ou, dobře vědět. To mi povídejte. Když jsem začínala já, tak jsme s kamarádkami měly takovou starou ježibabu, která neuměla nic jiného než nadávat. Dokážete si představit, dejme tomu, že jí bylo okolo sto-sedmdesáti let, jak neustále říká nahoru a dolů a nehorázně u toho protahuje to písmenko u? Zakoulí na oko frustrovaně očima. Dodnes mi její hlas zní v hlavě... Zamrlá a podívá se na něj, jak ro zopakoval. Náhodou, teď to bylo dobré. A prý marný. Pobaveně zavrtí hlavou. Popravdě, potýkám se s nimi pomalu skoro každé čtyři týdny, ale vy to zřejmě musíte mít horší. Ale znám i pár takových fajnových novinářů, ale těch je sakra málo. Odmlčí se. Ví, že jejího tátu znají skoro všichni, někdy jí to štve, že si na ní někteří ukazují, že to je jeho dcera a tak. Podívá se mu do očí a usměje se od ucha k uchu. Bude mi potěšením, ctěný pane. Spiklenecky na něj mrkne a nechá její dlaň v jeho ruce.
Princ Thomas
Princ Thomas
Posts : 18
Join date : 22. 10. 18
Location : Angeles

Taneční studio Empty Re: Taneční studio

Mon Oct 22, 2018 7:36 pm
Přesně! Souhlasně přitaká hlavou a usměje se. Výsosti, nohu dolůůů a nohu nahorůů. Napodobí jeho francouzský přízvuk a dokonce jeho grimasy v oblečeji. Byl rád, že si s někým nemusí povídat pořád jen v oné spisovné řeči kterou musel mluvit v paláci před všemi zahraničními hosty a hlavně před rodiči. To bude tím, že nejspíše budete dobrou učitelkou, lady Melliso. Mrkl na ní šarmantně a spokojeně se pousmál, když přijala jeho nabídku k tanci. Pravou ruku jí položil na lopatky a levou jí chytl jemně za dlaň. Zapnul ještě alespoň nějakou hudbu a poté svůj pohled přesunul do jejích očí. Počkal na začáteční tón a poté nohou vystoupil stejně tak, jako ho to učila před chvílí. Těšíte se do paláce? Nadzvedl zvědavě obočí. Stejnou otázku položil již včera. Chtěl vědět názor každé z dívek. Bylo to něco na čem mu zaléželo. Tolik šatů, jakých se pro vás všechny připravuje jsem již dlouho neviděl. I můj mladší bratr se na vás těší. Prý si jednu z vás vezme za ženu. Pronesl pobaveně.
Mellisa Dilaurentis
Mellisa Dilaurentis
Posts : 6
Join date : 22. 10. 18

Taneční studio Empty Re: Taneční studio

Mon Oct 22, 2018 7:58 pm
Jakmile začne princ napodobovat jeho učitele tance, musí se trochu uchechtnout. Pousměje se a zaposlouchá se do hudby. Děkuji, tak snad Vám to půjde mnohem lépe, abyste nemusel poslouchat nahorůů a dolůů. Zacukají jí koutky. I ona zaujme taneční pozici. Musím říct, že jste vybral úžasnou písničku, tahle je na mém playlsitu v telefonu hned druhá, kterou poslouchám nejčastěji. Pokýve hlavou. Levou nohou jde dozadu a už s ním začne tančit Waltz. Těším, ani nevíte jak. Ráda poznávám nová místa. Určitě to tam máte krásné, jen mě trošičku děsí představa, že uslyším skoro na každém kroku samý klapot podpatků a takové to štěbetání, ale asi to nebude nic hrozného ve srovnání s tím, pod jakým tlakem asi musíte být vy. Řekne a pozvedne jeden koutek úst nahoru. Opravdu? To jsem zvědavá, kolik si tipnete, že se jich připravuje? Já si myslím, že více jak 200. Zeptá se ho. Jé. Tak to je fajn, že už má představu o tom, že si vezme nějakou z nás za ženu, tak aby na vás ještě nějaké zbyla. Poví žertovně.
Princ Thomas
Princ Thomas
Posts : 18
Join date : 22. 10. 18
Location : Angeles

Taneční studio Empty Re: Taneční studio

Mon Oct 22, 2018 8:11 pm
No vidíte. Já poslouchám skoro všechno pokud to dobře zní, ale tato také patří mezi mé oblíbené. Pronesl popravdě. Líbilo se mu, že s ní měl oněch pár oblíbených věcí stejných. Obavy máme stejné jak tak poslouchám. Nikdy v životě jsem kolem sebe neměl tolik dívek, kterým bych se měl věnovat. Uchechtl se a s úsměvem na rtech se na ní podíval. Spíše se bojím toho, aby jste mě některá z vás nekousla, když jí pozvu na schůzku až jako třetí. Ušklíbne se. Podle toho co slyšel od své matky, některé dívky v Selekci byly opravdu citlivé, co se těch to věcí týče. On upřímně doufal, že si vybral dívky, se kterými bude čas trávit rád. //Jako třeba tady s Mellisou nebo Elisabeth// Pomyslí si a nad její další otázkou se zamyslí. 300 nebo 400. Návrháři mají opravdu co dělat. Pořad běhají sem a tam a s dlaněmi plnými látek. Někdy se vážně divím, že jim z toho ještě nehráblo. Tolik barev, odstínů... Zavrtěl nad tím hlavou. Nějaká burgundy nebo vínová. Já prostě vidím tmavě červenou.. Dodá ještě a svraští nechápavě obočí na pár vteřin. Nebojte se. Tu pravou mu nedám. Ta bude jenom moje. V tom to ohledu jsem sobec.. Poví zcela klidně. Zanedlouho píseň skončí a jeho zrak spočine na hodinách. No. Mám ještě dnes nabitý program, ale rád jsem Vás viděl a potkal i naživo lady Melliso. Chytl jí jemně za dlaň a věnoval jí na ní polibek. Těším se na Vás v paláci. Cukl pravým koutkem. A děkuji za hodinu tance. Až bude ples, ukážu Vám jak pilný žák jsem. Mrkl na ní spiklenecky a poté se vydal k východu. Na shledanou.
Mellisa Dilaurentis
Mellisa Dilaurentis
Posts : 6
Join date : 22. 10. 18

Taneční studio Empty Re: Taneční studio

Mon Oct 22, 2018 8:19 pm
Ode mě nějaký kousanec nečekejte. Na některé dívky se musí trochu jinak a tak. Řekne. Jeho věta totálně vystihla její kamarádku Alison, takže se musí jen trošičku pobaveně ušklíbnout. V ttomhle návrhářům nezávidím. Mamka je návrhářka taky, takže si dokážu představit jak musí být vystresovaní, aby jim to všechno klaplo. Když skončí písnička, otočí pohled na prince.//Veličenstvo, Výsosti. Ne. Výsosti, to je dobře. Asi bych si to měla zopakovat, abych neudělal nějakej malér.// Já též, Vaše Výsosti. Tak ať Vám dnešek rychle utíká. Usměje se na něj. To byla maličkost, vždyt jste to skoro uměl, ale rádo se stalo. Tak to ráda slyším. Mějte se hezky. Rozloučí se s ním, ona tu však ještě bude, protože musí něco dotrénovat.
Sponsored content

Taneční studio Empty Re: Taneční studio

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru