Selekce RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Vypravěč
Vypravěč
Admin
Posts : 52
Join date : 20. 10. 18
https://czechselectionrpg.forumczech.com

Plážový dům Empty Plážový dům

Mon Oct 22, 2018 4:26 pm
Plážový dům Modern-party-house-1
Daniel Gill
Daniel Gill
Posts : 7
Join date : 23. 10. 18

Plážový dům Empty Re: Plážový dům

Tue Oct 23, 2018 6:51 pm
Dnes měl trochu jednodušší den, jelikož přijel teprve včera večer, protože si Princ, nebo jeho nejlepší kamarád si přál, aby jel s ním a taky si odpočinul, byl rád, že vypadl ze své každodenní rutiny a tak nějak byl rád, že může někdy relaxovat a taky chodit v civilním oblečení a k tomu byl v plážovém domku na pláži, co víc si přát. Má na sobě černé tepláky a bílé tričko, nemá žádné boty, protože tady bylo velice pohodlné chodit bos, na pravém zápěstí má náramek a hodinky a na krku mu má vojenskou psí známku. Dojde až na balkon, kde je veliký gauč a výhled na pláž, dojde až k zábradlí o které se opře a kouká na krásnou pláž. //Miluju to tady.//
Princ Thomas
Princ Thomas
Posts : 18
Join date : 22. 10. 18
Location : Angeles

Plážový dům Empty Re: Plážový dům

Tue Oct 23, 2018 7:08 pm
Návštěva divadla Thomase potěšila. Přeci jen už mu chyběl ten nádech nějaké kultury ve městě a toto mu jí znovu připomnělo. Co nejrychleji se dostal po skončení představení zpátky do plážového domku. Nejen proto, že na nošení obleku a lakýrek po tak dlouhou dobu nebyl zvyklý, a bylo to dosti nepohodlné, ale novináři byli v tuto dobu jako supi a honili ho po ulicích nevybíravými způsoby. Většinou jim na těch několik desítek otázek ohledně Selekce neodpovídal, ale jim to očividně nijak nevadilo. Proto, když se konečně dostal do bezpečí domu, úlevně a vítězoslavně v jednom si oddechl. Vyběhl schody do druhé patra, které bylo otevřené, co se místností týče a spatřil na balkóně Daniela. //Že bych ho vystrašil?// Zamyslel se a nedokázal nepodlehnout nutkání ho vystrašit. Pomalu se k němu zezadu přiblížil a dloubl ho do boku, přičemž mu na tváři hrál šibalský pohled. Neříkej mi, že zase pozoruješ ty holky v bikinách... Zakřenil se na něj a koukl se stejným směrem, jakým se před tím koukal. Opravdu tam byly holky. Vážně? Jsi jako úchyl. Měl bych ti taky pozvat do paláce třicet pět dívek. Myslím, že by jsi se z toho okukování vyléčil. Mrkl na něj a poté se rozešel dovnitř. Hodil na postel své sako a motýlek, vyzul si nepohodlné boty a svalil se spokojeně na postel. Dneska jsem potkal třetí... Je to možné?
Daniel Gill
Daniel Gill
Posts : 7
Join date : 23. 10. 18

Plážový dům Empty Re: Plážový dům

Tue Oct 23, 2018 7:19 pm
Když pozoruje pláž uvidí nějaké dívky a trochu se nad tím usměje, ano byl pořád sám a tak si nějaká užíval života a tak měl přece povinnosti, ani moc nedával pozor a když ho dloubl do boku tak sou cukl fakt se lekl a rychle se dal do obranné pozice, jako kdyby chtěl zaútočit a otočil se , když uvidí Thomase dloubne do něj a řekne. Chceš zabít mě nebo sebe ? No.. možnáá Řekne ze srandy a koukne se znovu na dívky potom se na něj znovu koukne a ukáže na sebe prstem. No a ? Jsem nezadanej co čekáš proboha, děláš to určitě taky. Nejsem úchyl! To vypadá jinak. Něco jako ty. Řekne ze srandy a zasměje se. Hele nestěžoval bych si, měl bych vlastně vlastní harém. Krása. Začne si to představovat a potom se zasměje. Já se z toho nevyléčím, dokud si nenajdu nějakou pořádnou kočku. Pokrčí rameny a pokračuje za ním a opře se o dveře. Třetí ? Si děláš srandu, to jsou tak zvědavé nebo co ? A co , jaký jsou? Která se ti líbí? Začne se hned vyptávat .
Princ Thomas
Princ Thomas
Posts : 18
Join date : 22. 10. 18
Location : Angeles

Plážový dům Empty Re: Plážový dům

Tue Oct 23, 2018 7:29 pm
Zabít? Teď možná ano, tak na dalších pět dní a potom zase oživit. Ti novináři jsou otravní... Nechápu, že je to pořád baví. Zavrtí nad tím hlavou a svůj zrak nasměřuje do stropu, do kterého začne bez jakéhokoli vedlejšího účelu zírat. Já to dělám, alespoň nenápadně. To se musíš naučit. Já už v tom mám praxi... Jak si asi myslíš, že jsem měl už pár holek s tím, že o tom žádní novináři nevěděli? Mrkl na něj. Hold byl ten typ, který rád navštěvoval večírky a když se k tomu připletla nějaká dívka, bylo těžké jí odmítnout. Harém? Znám, nebo jsem jsem potkal jenom tři. Ten zbytek vím jenom jak vypadá. Bez tak mě ukamenují zaživa, když je nepozvu jako první na schůzku. Odfrkl si a lenivě se převalil na břicho. Bylo úžasné znovu ležet na něčem tak měkkém jako byla matrace. No jo no.. Měl bych ti někoho najít. Pobaveně se zasmál a otočil hlavu na bok, aby na něj viděl a mohl s ním mluvit. Spíše bych řekl, že za to může osud. Většinou to podle mě ani jeden z nás neplánoval... Pokrčí nad tím rameny a zamyslí se. Já nevím. Všechny byly takové... Nastejno dá se říct. Hezké jsou všechny a všechny se chovaly mile. Víš jak to bude zatraceně těžké si vybrat jednu? Koukl se na něj tázavě a podepřel si hlavu dlaněmi. Ale popravdě, s Elisabeth byla sranda docela. Dodá a poklepe na místo vedle sebe. Pojď na mou hruď kamaráde! Zazubí se spiklenecky.
Daniel Gill
Daniel Gill
Posts : 7
Join date : 23. 10. 18

Plážový dům Empty Re: Plážový dům

Tue Oct 23, 2018 7:44 pm
Dobře tak já tě zabiju a potom najdu někde něco aby tě to uživilo, třeba polibek z pravé lásky. Co čekáš Thomasi jsou to novináři, to stačí jako dobrý důvod ne ? Zeptá se ho a zasměje se nad tím, ještě, že on neměl takové starosti. Já taky, ale jen když už jsou poblíž, takhle z dálky nikdo nic přece nepozná, ty v tom máš přece praxi. Zopakuje a svými rukami udělá jakoby uvozovky a zavrtí hlavou. No jasný představ si těch 35 dívek, bojující o tvé srdce k tomu nějak odhalené.. né počkat to jsou mé představy. Zapomeň na to. Mávne rukou a zasměje se. I tři se berou. Vybíral sis je ty a tak to tak máš. No znáš to budou bojovat o tvé srdce, jasný, že budou naštvaný. Řekne upřímně, protože na dívky má čuch. To bys měl, ale to tě ta dívka zbalí tebe a mě potom nebude chtít, takže to radši nedělej. Řekne mu a usměje se nad tím. To je osud. Ber to pozitivně, aspoň se chovali v pohodě, protože si myslím, že při setkání budou tak v nervech, že noc před tím se vyspí. Řekne popravdě. Vážně? Aby jsi tohle neříkal o každé, potom si nevybereš a fakt ti zůstane ten Harém. Jasný, že jsou hezké, vybíral jsi je ty a ty je hezké, snaží se zapůsobit. No nevím, ani to nechci vědět, ještě, že nemám selekci. Protáhne se a opravdu děkuje za to, že se nemusí takhle vybírat. Fakt jo ?Co jste hezkého dělali? Udělá takový ten spiklenecký úsměv. Fuj! A nebo jo. Zasměje se a skočí na postel a pořádně se tam rozvalí tak že Thomas nemá skoro místo a uleví si.
Princ Thomas
Princ Thomas
Posts : 18
Join date : 22. 10. 18
Location : Angeles

Plážový dům Empty Re: Plážový dům

Tue Oct 23, 2018 8:12 pm
No jo no. Ty jsi jediný, který ví, že jsem s někým chodil. Budu tě muset držet pod zámkem, aby tě dívky nevyslýchaly! Změřil si ho vážným pohledem, ale nakonec cukl svými koutky. Vlastně ještě Annie, ví, že jsem s někým chodil. Dodal. Jeho sestra to věděla proto, že to byla právě její kamarádka z Francie z modelingu, se kterou před tím chodil.Jak jako odhalené... Danieli, to má více významů, pod kterými si to můžeš představit. Ty úchyle! Zasmál se a hodil po něm nějaký polštář, který na posteli nahmatal jako první. Neboj. Já ti vyberu nějakou, která tě bude milovat a bude se s tebou dívat na seriály. Já tam budu s Vámi a budu vám narušovat vaší romantickou chvilku. Zazubil se pobaveně při té představě. Na Daniela nemohl dopustit. Cítil se jako kdyby se tak svěřoval svému dvojčeti, kterému mohl bezpodmínečně věřit.Páni Danieli. Kde si taková moudra pochytil? Podívá se na něj překvapeně a prohrábne si vlasy, aby ho neotravovaly v obličeji. Stříkali jsme po sobě... Pověděl a poté mu došlo, že zrovna Daniel, by si to mohl vybavit jinak než myslel on. Vodu. V moři. Nic jiného. Koukne na něj, ale to už se na postel rozvalí i on a přitom si dokonce uleví. Ty prase! Zavrtí nad ním hlavou a strčí do něj. Ti ukážu jak tě zbiju! Zavalí ho. Něco od něj za ta léta pochytil. Z toho jejich výcviku co v paláci všichni bodyguardi a strážci dostávali. To koukáš co? Zasměje se zlomyslně.
Daniel Gill
Daniel Gill
Posts : 7
Join date : 23. 10. 18

Plážový dům Empty Re: Plážový dům

Tue Oct 23, 2018 8:30 pm
Já vím o tobě skoro všechno, teda všechno. A ty o mě taky.. sakra. Ale já mám práci hlídat palác, takže asi smůla, stejně si mě ty dívky ani nevšimnou. Mávne nad tím rukou, myslel to opravdu práce, protože budou mít určitě víc práce než chodit se vyptávat za ním na prince. Vážně Annie ? A ta to drží taky pod zámkem co ? Zeptá se a trochu se nad tím pousměje. No prostě odhalené. Ano, to je ten účel představ si to jak chceš ty. Nejsem úchyl! Takhle mi neříkej! Řekne naštvaně a jelikož má výborné reflexy polštář chytne a hned mu ho napálí do obličeje. Super to by se hodilo. Né! Počkej teď jsi uchyl ty! To je pěkně neslušný, představ si kdybych to dělal já tobě a tvé holce. Řekne a trochu se oklepe. Byla to pro něj trochu divná představa. Byl to pro něj jako bráška, kterýho nikdy neměl a náhodou se objevil, co víc si přát. Já ? Jsem prostě chytej a dokonalej. Řekne pyšně a trochu se sebejistě nastaví jako nějaká stár. Potom řekne onu větu a zvedne obočí. A šibalsky se usměje. Počkat cože? Něja.. Ani to nedořekl a to už mu to vysvětluje. Ahá tak to potom jo, já si říkal, že by jsi vlítnul nějak na to rychle. Ale jestli byla hezká, abych se nedivil. Ani nevím jak vypadá. A jaký to bylo mokrý ? Řekne se smíchem, ale to už leží vyvalený na posteli. Promiň já musel. Řekne a zasměje se. Fakt? Řekne znuděně a když ho zavalí tak si odkašle. a dá si tvář do polštáře. Slez ze mě úchyle, jsi moc těžkej, nejsem na tvýho kamaráda zvědavej. Řekne ze srandy a dál leží jako by nic, Thomas něco pochytil, Ale on byl pořád v tomhle o špetku lepší. Uplně čumím Thomasi, ale dneska nic nedělám. Jedným velkým tahem svým tělem ho od sebe odvalí a on se nadechne čerstvého vzduchu.
Princ Thomas
Princ Thomas
Posts : 18
Join date : 22. 10. 18
Location : Angeles

Plážový dům Empty Re: Plážový dům

Tue Oct 23, 2018 8:44 pm
Tu musím uplácet čokoládo, aby nic neřekla... Zamračí se. Tolik čokolády už jí věnoval, že se diví, že jí z toho ještě zuby nevypadaly. Jakože by jsi přišel za mnou a za budoucí královnou Illei třeba do postele? Cukl pobaveně koutky. Konečně se zase po dlouhé době dobře bavil. Nemusel se bát, že by sem každou chvíli vrazil jeden ze sluhů s tím, že má další hodinu tance nebo geografie či politiky. Dokonalej? No tak to jsi zřejmě ještě nepotkal mě brouku. Zaksichtí se a flirtovně na něj mrkne. Když uvidí jeho reakci na ono stříkání, musí se pobaveně zasmát. Co si o mě myslíš? Nepotřebuji mít dítě. Na to mám ještě čas tak zpomal. Teda doufám. Je mi teprve dvacet! Zamyslí se. Neumí si představit, že by si chtěl udělat dítě hned po skončení Selekce jako jeho otec. To by bylo v celku divné. Nebo mu to teď tak připadalo. Ani si neumíš představit jak mokrý to bylo.. Zakření se. Prostě se někdy musel chovat jako pořád ten malý kluk. Tak teď tě uškrtím a potom ti zlomím vaz, to budeš čumět. Zasměje se na něj, ale než stihl cokoli udělat, už znovu ležel vedle něj, div z postele nesletěl dolů. Jednou! Vztyčil prst. Tě přeperu! Pronese pyšně. Do té doby se budu muset spokojit s tím, že mi ještě stále kryješ oficiálně zadek ty. Dodal a zabořil hlavu do polštáře. Jak poznám, že je to ta pravá? Přeci jen s ní budu po zbytek mého života. Dodal.
Daniel Gill
Daniel Gill
Posts : 7
Join date : 23. 10. 18

Plážový dům Empty Re: Plážový dům

Tue Oct 23, 2018 9:44 pm
No to většinou funguje hele, potom budeš muset přijít na něco dražšího. Řekne pobaveně, protože ví, že nikdy člověk nevydrží u podplácení jedné věci. No ano přesně tak. To je nechutný co ? Trojku bych fakt s tebou nechtěl. Fuj nechutný. Řekne a znovu se oklepe, jeho představy jsou trochu zvláštní, ale znáte to ještě není zřejmě dosti vyspělí, ale už tam něco přeci je, takže je někdy i gantlman. Ale prosimtě brouku, nepřeháněj. Udělá takový zvláštní pohyb rukou a řekne to takovým gayovským hlasem, i když proti nim nic nemá.  Já? Vždycky to nejlepší přece. Ale to chápu, víš co to je ochrana kámo? Nojo dvacet krásný věk. Řekne nadšeně, protože dvacet má člověk jednom jednou jako každý rok. Fakt jo ? Já si myslím, že můžu. Řekne šibalským hlasem a usměje se na něj.  Jestli nechceš mít kámoše na pokec a na krytí tvé zadnice tak směle do toho. Řekne a nic neděla protože je pro něj lehké ho přeprat jenom se mu dneska nějak nechce. Ano a to budu dělat dokud mě nevyhodíš. Zasměje se nad tím a protáhne se. Hele to prostě poznáš, jsou to něco jako příznaky, bije ti rychle srdce a zrychleně dýcháš když vejde do místnosti, nemůžeš z ní odtáhnout pohled a pořád na ní myslíš. Chápeš ?  Zeptá se ho a podpořivě se na něj usměje.
Princ Thomas
Princ Thomas
Posts : 18
Join date : 22. 10. 18
Location : Angeles

Plážový dům Empty Re: Plážový dům

Wed Oct 24, 2018 5:02 pm
Jindy bych namítl, že jsi mě tím urazil, ale ta představa je opravdu dosti nechutná. Takže ne. V tom to s tebou naprosto souhlasím.. Zašklebil se v momentě, kdy se mu ta představa objevila v hlavě. Brouku? Já nejsem tvůj miláček? Odpověděl mu tak též přitepleným tónem a zakryl si dlaní široký úsměv na tváři. Když poté zmínil ochranu, protočil nad tím očima. Už přestal počítat kolik přednášek o tom kdy dostal. Prostě by něco takového dokázal i doučovat. Ach ano Danieli. Vím co to je ochrana a opravdu mě neumíš na toto téma doučovat. To bych měl spíše já tebe ne? Rýpl si do něj pobaveně. Jemu by to mohlo být "jedno". Ho by za to neodsuzovala celá Illea. Poté si odfrkne a vyskočí z postele. Začne si odepínat košili a přitom se natáhne na komodu pro triko, které si následně přetáhne přes hlavu. Dobře. S těmito znalostmi tě nejspíše pasuji na mého dvorního poradce. I když to už prakticky jsi... Otočí se na něj pobaveně a loktem se opře o komodu. První den se dívkám budu schovávat v paláci. Pomůžeš mi? Spiklenecky na něj mrkne. Když mě nějaká najde, bude mít to štěstí si se mnou promluvit ještě před oficiálním zahájením... Takže si myslím, že to budou nazývat jako Hon na prince Zašklebí se.
Daniel Gill
Daniel Gill
Posts : 7
Join date : 23. 10. 18

Plážový dům Empty Re: Plážový dům

Wed Oct 24, 2018 5:19 pm
Já a urazit ? Já tě nikdy neurážím. A jo je to nechutný, prosím nemluvte o tom, jinak skončím na záchodě. Ukáže směrem kde se tu nachází onen záchod a zasměje se. Brouček je lepší ne ? Udělá znovu ten zvuk a začne se nehorázně smát, protože tmomasův hlas zní teplým toném ještě víc zábavněji než vždy očekává. Když protočí očky udělá to samí, aby ho ze srandy provokoval. Já tě nedoučuju Thomasi, jenom tě upozorňuju, to je přeci něco jiného ne ? Zeptá se ho a nazdvihne jedno obočí. Mě ? Mě ? Vážně si to myslíš ? Zasměje se a zakroutí nad tím hlavou. Jelikož tohle zná nazpaměť tak ho nikdo nemusí doučovat, i když věděl, že si dělá jenom srandu. Trochu se protáhne a lehne se na bok směrem kde je Thomas. Já mám vždy dobré znalosti. Fakt jo ? Stejně i přes to budu stát někde v uličce a hlídat. Asi se toho nezbavím. Řekne smutně, protože ho ta práce bavila, ale naopak i unavovala, ale nějak to raději už neřešil. Fakt ? Jasan, budu rád, já myslím, že by se lekli, kdyby jsi jedné z nich schoval v pokoji, ale to dělej raději až potom. Pro první den najdeme něco lepšího. Mrkne na něj a už si přestavuje jak ukrývá svého kamaráda v hradě. To se vyplatí, ale myslím se, že než tě najdou tak se ztratí. Zasměje se nad tím, protože ví jak velký je hrad/palác. Nebo jim to řeknu osobně já. Vítejte v paláci dámy, než začne selekce princ Vám vzkazuje, že si můžete procházet hrad a tak ho někde zastihnout. Užijte si hon na prince. Dobrý ne ? Řekne nadšeně a usměje se, někdy měl velmi zajímavé a vtipné nápady, to se jen tak nevidí.
Princ Thomas
Princ Thomas
Posts : 18
Join date : 22. 10. 18
Location : Angeles

Plážový dům Empty Re: Plážový dům

Wed Oct 24, 2018 5:35 pm
No přesně tak. Ty přednášky co vám tam v paláci velitelé dávají ve tvém případě nejspíše nestačí. Rýpl si do něj opětovně. Bavilo ho to. Byl to prakticky jediný člen, pokud nepočítal své sourozence, do kterého mohl tak to rýpat a jemu do ve většině případů nevadilo natolik, že by mu udělal něco vážného. Jmenovat tě na mého nejlepšího kamaráda nemohu. Takový titul bohužel není, tak tě, alespoň na té chodbě budu navštěvovat, když už nic jiného.. Pokrčil nad tím rameny, přešel k jednomu z křesel, kterých zde bylo opravdu dostatek a svalil se do něj se spokojeným výrazem na tváři. To máš pravdu. Zřejmě je potom budu muset hledat já. Zazubil se pobaveně a opřel si ruce o opěrky křesla. Budeš vypadat jako takový ten maskot, který vždy stojí před nějakou myčkou aut a s tou cedulí jí propaguje. Představil si ho a nad tou představou se musel potutelně uculit. Měli bychom oslavit nějak naše výročí. Už spolu jsme čtyři roky, ne? Nadzvedl tázavě obočí.
Daniel Gill
Daniel Gill
Posts : 7
Join date : 23. 10. 18

Plážový dům Empty Re: Plážový dům

Wed Oct 24, 2018 5:52 pm
Ty přednášky by sis zasloužil ty, abys věděl jaký to je, protože já jsem dokonal,. Řekne mu pyšným hlasem a ukáže na něj ukazováčkem. A potom se lehce usměje, protože byl zvyklí na jeho rýpání a když má dobrý argument tak si rýpne taky. No můžeš, titul tu není , ale aspoň to budu mít od tebe oficiálně, protože ty můj nejlepší kamarád jsi už dávno. A děkuju, to by jsi byl moc hodný teda. Čumění do stěny je totiž fakt záživný. Řekne mu trochu sarkastickým hlasem a trochu se nad tím usměje. I když to zábava vůbec není. No to budeš, to je ještě těžší co ? Aspoň se provětráš. Řekne mu pobaveným výrazem a potom zvedne pravé obočí. Né tak to ani náhodou, já bych byl ten sexy týpek bez trička, který by jím umyl auto a řekl další instrukce. Řekne mu kulišácky a musí se nad tím usmát, nechce mu brát jeho 35 dívek jen si z toho utahuje. Potom když si vzpomene na výročí zarazí se. Ty jo, kdyby jsi mi to neřekl, tak si neuvědomím, že už to bude 4 roky jo 4 v Prosinci. Musíme jít na skleničku. Řekne mu, tím ho vlastně pozve a už záleží na něm, jestli to příjme.
Sponsored content

Plážový dům Empty Re: Plážový dům

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru